Важливо для підприємців! Про новації у застосуванні касових апаратів

Дата: 23.12.2021 14:29

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища Програмою підтримки малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

В зв’язку з цим, зацікавлених осіб просимо взяти участь у вебінарі на тему: «РРО з 1 січня 2022 року: все, що потрібно знати»,  який відбудеться 24 грудня п.р. о 10.30-11.30 за участі представників Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», ГУ ДПС у Чернігівській області.

Формат проведення: онлайн

Програма заходу

Час виступу Спікер
10:30 – 10:35 Відкриття заходу