Незабаром в школі і садочку Салтикової Дівиці відновлять водопостачання

12 січня  селищний голова Юлія Постернак разом з начальником Управління освіти, культури, туризму, сім‘ї, молоді і спорту селищної ради Світланою Масльонкою  побувала з робочим візитом в Салтиковій Дівиці. Голова громади відвідала дитячий садок і школу, де зустрілася  зі старостою округу Аліною Лисицею і директором школи Миколою Літушком та провела коротку робочу нараду щодо стану вирішення питання з відновлення водопостачання школи і садочка.

В кінці минулого року вийшли з ладу фільтри водонапірної вежі і заклади опинилися без питної води. За дорученням селищного голови терміново було організовано проведення ремонтних робіт.  Було замінено частину труби, фільтри, проведено очищення системи. Наразі роботи майже завершені. Залишилося дочекатися результатів досліджень якості води і за кілька днів заклади будуть забезпечені водою.

Селищний голова також оглянула санвузли школи, які були капітально відремонтовані минулого року.