Вручили ноутбуки освітянським закладам

Дата: 12.01.2022 16:25

12 січня, Куликівський селищний голова Юлія Постернак від імені народного депутата України Анатолія Гунька, від себе особисто привітала колективи Салтиково-Дівицького закладу дошкільної освіти "Сонечко" та Центру позашкілької освіти з новорічно-різдвяними святами та вручила нові сучасні ноутбуки, які стануть в нагоді для покращення якості роботи закладів.

Ноутбуки придбані за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Субвенція залучена до місцевого бюджету за сприяння Анатолія Гунька.

Всього за кошти субвенції було придбано 4 ноутбуки та два плазмові екрани. Два ноутбуки і плазмові екрани були передані раніше Куликівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.