Відбувся щорічний шахово-шашковий турнір пам’яті Сергія Парубця

20 січня в обрядовій залі Центру культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради відбувся щорічний шахово-шашковий турнір, присвячений пам’яті загиблого в зоні АТО  Сергія Парубця з Дрімайлівки. Сергій був військовослужбовцем легендарної 95-ї  окремої аеромобільної бригади  і загинув у боях під Донецьким аеропортом 18 січня 2015 року. На вшанування пам’яті загиблого героя-земляка щороку в січні серед школярів громади проводять шахово-шашковий турнір. Вже традиційно підтримали змагання Куликівська селищна рада та депутат Чернігівської  обласної ради Віктор Труш.

Вітальними словами відкрили турнір директор Куликівської дитячо-юнацької спортивної школи Павло Бугай та начальник 3-го відділу Чернігівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Віктор Євсеєв. Посадовці закликали юних спортсменів буди гідними пам’яті  Сергія Парубця, якому на момент  загибелі було лише 19 років, своїми  досягненнями у спорті і навчанні. Вони побажали учасникам цікавих двобоїв і перемоги найсильнішим. Перед початком турніру всі присутні вшанували пам’ять Сергія Парубця і усіх загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Змагання проводились згідно діючих правил ФІДЕ. Турнір тривав близько  трьох годин. На підставі протоколу змагань суддівська рада розподілила призові місця наступним чином :

Шашки :

Дівчата: