Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "Теплова енергія"

Дата: 19.01.2022 10:15

Теплова енергія

1. ID номер

UA-2022-01-18-001775-c

2. Предмет закупівлі

Виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для опалення (Код ДК 021:2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника за результатами переговорів

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторисних призначень на 2022 рік

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість визначена методом розрахунку очікуваної вартості товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів, відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275.

ОВрег = V * Цтар,

де: ОВрег – очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться

державне регулювання цін і тарифів;

V – кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар – ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом. (Рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 05.11.2021 року № 155 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20 жовтня 2021 року № 150 «Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для споживачів смт Куликівка»).

Очікуване споживання на 2022 рік – 186 Гкал.

Тариф на момент проведення переговорів – 4 483,98 грн/Гкал з ПДВ.

Загальна вартість предмета закупівлі на 2022 рік – 834 020,28 грн з ПДВ (186 * 4 483,98 = 834 020,28).

Очікувана вартість встановлена Замовником в межах затверджених бюджетних асигнувань.