Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 30.12.2021 08:47

«Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головний спеціаліст сектору соціального захисту населення Куликівської селищної ради.

Вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста сектору соціального захисту населення Куликівської селищної ради:

- вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;

- досконале володіння державною мовою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, або на посадах державної служби не менше 2 років;

- навики роботи з документами та комп’ютерною технікою.

Перелік документів на участь у конкурсі на заміщення

вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Куликівської селищної ради , такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня  оголошення конкурсу (до 28 січня 2022 року включно)  за адресою: Чернігівська обл., смт Куликівка,  вул. Миру,67, телефон 2-22-29».