Погодили звіт про виконання бюджету громади за 2021 рік

1 лютого відбулося  засідання виконавчого комітету Куликівської селищної ради.

На порядок денний засідання було внесено шість питань:

1.Про звіт про виконання бюджету Куликівської селищної територіальної громади за 2021 рік.

2.Про затвердження штатного розпису КНП "Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Куликівської селищної ради на 2022 рік.

3. Про внесення змін до штатного розпису КНП "Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Куликівської селищної ради на 2022 рік.

4.Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника КНП "Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Куликівської селищної ради.

5. Про оголошення конкурсу та затвердження конкурсної документації.

6.Про присвоєння адреси.

Члени виконкому заслухали доповідачів по кожному з питань та ухвалили відповідні рішення. Докладніше з рішеннями виконкому можна ознайомитись за посиланням Документи засідань виконавчого комітету селищної ради. Рішення будуть оприлюднені на цьому ж сайті у визначений законодавством термін.(не пізніше 5 робочих днів від дня ухвалення).