Пам’яті Сніжка Ігоря Сергійовича

Сьогодні минає рівно сім років, як у зоні проведення  АТО під Дебальцевим від ворожого мінометного обстрілу загинув наш земляк із Куликівки, підполковник Збройних Сил України Ігор Сніжок.

Ігор Сергійович не був в числі мобілізованих. Він присвятив військовій справі все життя, свідомо обравши  професію військового.  Тому у важкий для держави час він не роздумуючи виконав наказ командування і поїхав у відрядження у зону проведення АТО,  не знаючи, що це подорож в один кінець.

Він був зразковим офіцером і справжнім чоловіком. Багато років тому, присягнувши на вірність своєму народові, Ігор Сергійович, як справжній воїн, до кінця залишився вірним присязі. Підполковник Ігор Сніжок з честю виконав свій військовий обов’язок, але, на жаль, ціною власного життя.

Біографія героя:

Сніжок Ігор Сергійович народився 06 грудня 1973 року в селищі Куликівка Куликівського району Чернігівської області.

Навчався в Куликівській середній школі Куликівського району Чернігівської області, яку закінчив у 1991 році.

02.1991 – 07.1992 – проходження строкової служби. /1рік, 05 місяців/

07.1992 – 06.1997 – Курсант Київського ВВІУЗ /4 роки 10 місяців/

06.1997 – 10.2006 – робота військовим на різних посадах.

10.2006. – 04.2007 – Старший офіцер відділення обробки інформації 99 командно-розвідувального центру Сухопутних військ ЗС України.

04.2007 – 01.2009 – офіцер відділу кадрового менеджменту військовослужбовців Кадрового центру Сухопутних військ ЗС України.

01.2009 – 08.2010 – Начальник адміністративного відділення Кадрового центру Сухопутних військ ЗС України.

08.2010 – 06.2012 – Начальник групи автоматизації та обробки інформації Кадрового центру Сухопутних військ ЗС України.

06.2012 - по т.ч. – Начальник служби військових сполучень тилу Командування Сухопутних військ ЗС України.

Проживав у м. Чернігові.

За сумлінну працю у 2006 році нагороджений медалями ІІІ ступеню та «15 років Збройним Силам України».

У 2007 році нагороджений медаллю ІІ ступеню.

У 2008 році нагороджений Нагрудним знаком «Сухопутні війська України»

ОБСТАВИНИ, ПРИ ЯКИХ ЗАГИНУВ:

Загинув 03 лютого 2015 року у зоні АТО, м. Дебальцеве Донецької області під час мінометного обстрілу. Похований в Куликівці.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Нагороджений віднакою Президента України "За участь в антитерористичній операції" (посмертно). Звання полковника ЗСУ Сніжку Ігорю Сергійовичу присвоєно посмертно.

У Ігоря Сергійовича залишилася дружина Ірина Юріївна, донька Юлія та син Валерій. Всі вони також присвятили себе  військовій справі, як і старший брат загиблого підполковник Олег Сергійович Сніжок. Наша глибока шана і вдячність  славній династії Сніжків!