Затвердили звіт про виконання бюджету громади за 2021 рік

3 лютого відбулася вісімнадцята сесія Куликівської селищної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь керівники окремих структурних підрозділів та установ селищної ради, старости старостинських округів громади. Вела сесію селищний голова Юлія Постернак. На порядок денний сесії було винесено 50 питань.

Начальник фінансового управління Куликівської селищної ради Лариса Авжи представила на обговорення депутатів проєкт рішення про звіт про виконання звіт про виконання бюджету Куликівської селищної  територіальної громади за 2021 рік. ДОХОДИ: надійшло доходів до селищного бюджету 140 034 400 грн. Власні доходи в структурі доходів  бюджету селищної ТГ становлять 75 472 000 грн або  55,6%. Решта – субвенції з державного бюджету та інших бюджетів. Левову частку в структурі власних доходів  бюджету селищної територіальної громади займає податок з доходів фізичних осіб – 41 507 000  грн(55,0 %). Найбільшими платниками даного податку є: Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту селищної ради  6 626 900 грн, селянське фермерське господарство «Колос» 4 431 600 грн та КНП  «Куликівська лікарня планового лікування» 1 568 000 грн. Друге по значимості джерело наповнення бюджету –  податки на землю. У 2021 році до бюджету надійшло 16 906 900 грн. Найбільшими платниками по даних податках є: селянське фермерське господарство «Колос» – 3 963 600 грн, ТОВ «Гетьманське» – 1 865 800 грн та СТОВ  «АГРОСТАРТ - Україна» –   1 417 200 грн.

ВИДАТКИ за 2021 рік склали 137 275 800 грн, з них на заклади освіти – 75 702 900 грн.

Депутати також розглянули та внесли зміни до бюджету селищної ТГ на 2022 рік в частині перерозподілу коштів на фінансування першочергових потреб: оплату газопостачання бюджетних закладів,  придбання кріопробірок та зондів для збору біоматеріалу  з метою проведення діагностики COVID – 19 методом ПЛР  для Центру первинної медико-санітарної допомоги,  придбання пароконвектомата для шкільної їдальні Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ст., придбання шкільного автобусу та на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти громади, інші видатки.

Традиційно на сесії розглянули блок земельних питань (38 питань) за заявами фізичних і юридичних осіб.  Після обговорення з 28 земельних питань ухвалено позитивні рішення. Питання 30,31,33,37, 45,46,47,48,49,50 порядку денного не були підтримані депутатами.

Також розглянули блок питань щодо розпоряджання майном комунальної власності та затвердили відповідні рішення.

З метою бюджетної економії та оптимізації повноважень  затвердили нову структуру Куликівської селищної ради та її виконавчих органів. Чисельність управлінського апарату селищної ради скорочено з 114 (включно з фахівцями по селах) до 88 штатних одиниць.

Затверджено Програму призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги(здійснюють догляд на непрофесійній основі за   особами з обмеженими фізичними можливостями) на 2022 рік. На фінансування програми передбачено 1,2 млн. грн з бюджету селищної територіальної громади.

Обговорили і затвердили Порядок звітування депутатів Куликівської селищної ради перед виборцями про свою роботу. Визначили. Даним рішенням визначили січень-березень кожного наступного року місяцями проведення звітів депутатів Куликівської селищної ради перед виборцями про свою роботу за попередній рік.

Розглянули і ухвалили рішення з інших питань.

З результатами поіменного голосування 18 сесії Куликівської селищної ради 8 скликання можна ознайомитись на офіційному сайті Куликівської громади: за посиланням: Сесійна діяльність. Рішення сесії будуть оприлюднені за цим же посиланням у термін не пізніше 5 робочих днів від дня ухвалення, відповідно до вимог чинного законодавства.