Вперше в Куликівці відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з армрестлінгу

Сьогодні, 5 лютого 2022 року, вперше в Куликівці відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з армрестлінгу!!! Видовищний спортивний турнір проходив у Центрі культури, дозвілля і творчості селищної ради. Захід відбувся за підтримки Куликівського селищного голови Юлії Постернак, народних депутатів України Анатолія Гунька та Бориса Приходька, депутата Чернігівської обласної ради Віктора Труша, Чернігівської обласної федерації армрестлінгу.

Відкриваючи чемпіонат селищний голова Юлія Постернак пораділа, що вперше в Куликівці відбувається турнір саме з такого виду спорту і такого рівня та побажала всім учасникам чесної боротьби, а глядачам насолоди і позитивних емоцій від споглядання боротьби. До вітань долучився і голова обласної федерації армрестлінгу Віталій Галай.

У змаганнях взяли участь армрестлери з Куликівки, Чернігова, Прилук, Борзни, Києва - всього 36 учасників. Змагалися чоловіки у вагових категоріях 75, 85, 95, 95+ кг та жінки в абсолютній ваговій категорії.

Армрестлінг видовищний вид спорту. І це дійсно були чотири години шаленого адреналіну для глядачів і учасників у супроводі драйвової музики, креативної ведучої і високого градусу підтримки вболівальників.

По завершенні змагань відбулося нагородження переможців і призерів.

Результати турніру:

Ліва рука:

Чоловіки:

75 кг - І місце - Бойко Артем ???? (Куликівка), ІІ місце - Жежера Микола, ІІІ місце - Жук Олег;

85 кг: І місце - Мірошниченко Олександр, ІІ місце - Остапенко Олександр, ІІІ місце - Жук Анатолій;

95 кг: І місце - Глущенко В’ячеслав, ІІ місце - Чепурко Андрій, ІІІ місце - Буряченко Олександр;

95+: І місце - Ковбаса Микола, ІІ місце - Чава Олександр ????(Куликівка), ІІІ місце - Горбунов Олександр;

Жінки:

І місце - Чумак Олена, ІІ місце - Савченко Діана, ІІІ місце - Шимко Євгенія ????(Куликівка);

Права рука:

Чоловіки:

75 кг: І місце - Бойко Артем ????(Куликівка), ІІ місце - Жежера Микола, ІІІ місце - Остапчук Назар;

85 кг: І місце - Остапенко Олександр, ІІ місце - Стеценко Андрій ????(Куликівка), ІІІ місце - Рева Сергій ????(Куликівка);

95 кг: І місце - Глущенко В’ячеслав, ІІ місце - Ларін Вадим, ІІІ місце - Чепурко Андрій;

Жінки:

І місце - Чумак Олена, ІІ місце - Савченко Діана, ІІІ місце - Шимко Євгенія ????(Куликівка).

Абсолютна категорія(змагання призерів-чоловіків у різних вагових категоріях):

Ліва рука: І місце - Ковбаса Микола, ІІ місце - Остапенко Олександр, Глущенко В’ячеслав;

Права рука: І місце - Ковбаса Микола, ІІ місце - Чава Олександр ????(Куликівка), ІІІ місце - Глущенко В’ячеслав;

Від Куликівки участь у змаганнях брали : Бойко Артем, Чава Олександр, Стеценко Андрій, Рева Сергій, Шимко Євгенія, Шимко Олександр, Кондратчук Ілля, Коновалов Андрій, Ревко Олександр.

Куликівські армрестлери виступили дуже достойно!!!????????????Вітаємо наших спортсменів! ???????????? Окремі вітання переможцю в категорії 75 кг Бойку Артему!!!????????????????

Селищна рада подбала про каву, чай і солодощі для спортсменів у перервах між турами.