В бібліотечному коворкінг-центрі відбудуться тематичні заходи

Дата: 09.02.2022 11:02

Куликівська селищна рада спільно з Куликівською агенцією регіонального розвитку продовжує реалізацію проєкту «Бібліотечний коворкінг-центр» від програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у межах конкурсу «Громада, дружня до бізнесу».

Проєктом передбачено проведення семінарів та консультацій для потенційних підприємців, для всіх, хто зацікавлений у створенні власної справи, які пройдуть у коворкінг-центрі, на базі публічної бібліотеки, за адресою вул. Партизанська, буд. 6, смт Куликівка.

17 лютого 2022 року з 10:00 до 15:00 відбудеться семінар на тему «Основи ведення підприємницької діяльності у сфері етно-, еко-, агро-, сільського та зеленого туризму», метою якого є посилення знань, практичних навичок та умінь молоді з розширення бізнес-можливостей та підвищення ефективності власного бізнесу через туристичну сферу.

18 лютого 2022 року з 11:00 до 15:00 відбудеться круглий стіл «Успішні практики діючого місцевого бізнесу» та консультаційний день з питань дозвільних, податкових вимог до бізнесу у сфері етно-, еко-, агро-, сільського та зеленого туризму та пошуку джерел фінансування.

УВАГА! Заходи будуть проводитися з урахуванням карантинних обмежень.

Запрошуємо до участі!

#ULEAD #ULEADwithEurope