Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 14.02.2022 16:28

Основним із завдань Служби у справах дітей  виконавчого комітету Куликівської селищної ради є соціальний захист прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Із цією метою 14 лютого відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провела перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович.

Комісія розглянула три питання порядку денного, зокрема: стан виконання батьківських обов’язків однією з мешканок громади по відношенню до малолітньої дитини,  припинення піклування над дитиною-сиротою та звільнення від здійснення повноважень піклувальника, порушення клопотання перед селищною радою щодо затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав щодо двох осіб.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні  рішення та рекомендовано їх подати на затвердження виконавчому комітету Куликівської селищної ради.