У Чернігівській області 22 лютого відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення із запуском електросирен

Дата: 21.02.2022 08:53

22 лютого 2022 року Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області.

О 10 годині буде проводитись перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту з практичним централізованим (автономним) запуском сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) та доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації в м. Чернігові, районних центрах, територіальних громадах області. Уривчасте звучання сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) буде тривати протягом 3 хвилин.

О 10 годині 05 хвилин для оповіщення населення м. Чернігова і прилеглих до міста населених пунктів буде передаватись учбове повідомлення за допомогою радіостанції «Наше Радіо» на частоті 104.3 МГц.

Просимо населення зберігати спокій! Це планова технічна перевірка системи оповіщення.