Дружба на покоління вперед. Діти за мир в Україні!

Цього року дружбі Куликівщини і Пилваського повіту Естонії виповнюється  50 років.  Ми завжди пишалися нашою дружбою з Пилваським повітом, а тепер і з волостями Ряпіна, Канепі. В мирний час обмінювалися делегаціями, реалізовували спільні проекти, святкували разом державні свята.

А сьогодні ця дружба підкріплена ще й підтримкою естонських друзів у воєнний час. Від самого початку війни вони на постійному зв’язку з керівництвом громади, знають чим жила і живе Куликівщина, які мала проблеми в перші тижні війни. Постійно в своїх соцмережах, групах публікують фото з  життя Куликівської громади.  В кінці квітня у волості Канепі відбувся благодійний концерт на підтримку України і  Куликівщини. Пилваський клуб підприємців «ROTARY» організував благодійний збір та передачу гуманітарної допомоги для потреб громади. Співпраця триватиме і далі. А підтримка відчувається в зацікавленості допомогти практично. Ну і звісно це потужна моральна підтримка Куликівщини і України в цілому від естонських друзів.

А ще і ми, і естонці зацікавлені передати цей цінний скарб - нашу багаторічну дружбу у спадок наступним поколінням. Тож за спільної ініціативи селищного голови Юлії Постернак, естонських колег та Управління ОКТСМС упродовж травня в громаді  проводився конкурс малюнків серед дітей та учнівської молоді нашої громади під назвою "Діти за мир в Україні". Метою проведення Конкурсу було виявлення і підтримка обдарованих дітей та молоді Куликівщини, стимулювання юних художників висловлювати свою громадянську позицію та створювати мирний образ України шляхом вираження свого творчого потенціалу в малюнках, формування національної свідомості підростаючого покоління. Ще одна мета конкурсу – налагодження міжнародної комунікації між школярами України та Естонії, адже конкурсні роботи згодом будуть передані саме до Естонії для участі у виставці дитячої творчості.

Після перегляду дитячих робіт організатори та журі вирішили, що всі малюнки варті стати окрасою виставки, тож і переможці у даному Конкурсі - всі! Кожен учасник Конкурсу отримає диплом Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради І, ІІ або ІІІ ступеня. Усі бажаючі зможуть переглянути  дитячі малюнки на дистанційній виставці  сайту Управління , а з 25 по 28 травня включно – біля центрального входу Центру культури, дозвілля та творчості.

Дипломи І ступеня у молодшій віковій категорії (6-10 років):

Литвиненко Денис

Зентереков Микола

Беленок Каміла

Хорошок Софія

Наумець Діана

Дипломи ІІ ступеня у молодшій віковій категорії (6-10 років):

Голляк Вероніка

Дерев’янко Валерія

Сахно Єва

Зубок Радміла

Білошенко Маргарита

Труш Назар

Баранова Анастасія

Гарбуз Юлія

Деркач Богдан

Мозоль Софія

Старостенко Арсеній

Гринченко Артем

Дипломи ІІІ ступеня у молодшій віковій категорії (6-10 років):

Гринь Агнія

Товстуха Маргарита

Квілітаіа Анна

Гуз Катерина

Остроух Анна

Кулініч Максим

Кислий Кирило

Сипок Марія

Ревко Дарина

Авжи Вадим

Гостіщева Катерина

Белов Олександр

Коротинська Катерина

Коновал Вікторія

Шароварова Єлизавета

Василенко Євгенія

Борсук Любов

Семенюк Аліна

Багдавадзе Єва

Власщева Катерина

Дипломи І ступеня у середній віковій категорії (11-15 років):

Клейменова Софія

Власщев Михайло

Никоненко Софія

Момот Поліна

Дипломи ІІ ступеня у середній віковій категорії (11-15 років):

Доброта Єлизавета

Дмитрук Валерія

Сало Антон

Денисенко Анастасія

Клочок Софія

Грєчана Марина

Гуз Оксана

Насалевець Марія

Погребна Владислава

Дейнеко Поліна

Кит Владислав

Король Єлизавета

Король Дарія

Король Владислава

Дипломи ІІІ ступеня у середній віковій категорії (11-15 років):

Хлистун Анна

Бутенко Анна

Бочаров Денис

Гуз Владислава

Максименко Єлизавета

Шаренкова Олександра

Кукота Тетяна

Кузьменко Євгеній

Ткачова Діана

Дипломи І ступеня у старшій віковій категорії (16-18 років):

Труш Альона

Ухабова Вікторія

На Конкурс були також надіслані роботи, які не відповідали Положенню за своїм розміром. Проте малюнки чудові, а тому їх авторів також було вирішено нагородити Дипломами.

Диплом І ступеня:

Подрядова Валерія та Ражабова Сабіна