Призначено генерального директора КНП "Куликівський ЦПМСД"

31 травня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. Вела засідання селищний голова Юлія Постернак. В роботі виконкому взяв участь депутат Чернігівської обласної ради Віктор Труш.

На порядок денний було винесено 6 питань:

1. Про звіт директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Карцевої Лариси Євгеніївни про роботу у 2021 році.
2.  Про внесення змін до бюджету.
3. Про призначення генерального директора КНП «Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Куликівської селищної ради.
4.  Про влаштування дітей у сім’ю патронатного вихователя.
5.  Про надання транспортного засобу.
6. Про затвердження Актів обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації.

Враховуючи результати конкурсу рішенням виконавчого комітету призначено на посаду генерального директора КНП "Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Куликівської селищної ради Момота Максима Петровича.

Упродовж квітня-травня робоча група селищної ради працювала в постраждалих внаслідок боїв населених пунктах, проводила обстеження зруйнованого житла, актування. Наразі робота майже завершена. Залишилось обстежити частину будівель і Баклановій Муравійці. На засіданні члени виконкому розглянули та затвердили пакет вже склаеїдених Актів обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації.

З рішеннями виконкому від 31.05.2022 можна буде ознайомитись на цьому ж сайті за посиланням Документи засідань виконавчого комітету селищної ради. Рішення будуть оприлюднені не пізніше 5 робочих днів з дня ухвалення, відповідно до чинного законодавства.