У селищній раді відбулося навчання щодо дій в надзвичайних ситуаціях

На виконання доручення начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса  з метою забезпечення надання населенню  інформації  з питань цивільного захисту та практичної допомоги консультаційним пунктам при органах місцевого самоврядування  16 червня в залі засідань селищної ради відбулося навчання  щодо дій населення в надзвичайних ситуаціях.

У навчанні взяли участь перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович, заступник селищного голови Віктор Богдан, старости старостинських округів, працівники селищної ради. До навчання також долучилися  колеги з Іванівської громади.

Фахівці з Ніжина – майстер виробничого навчання міського навчально-консультаційного пункту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Олександр Осаволюк та начальник відділу організації профілактичної роботи та цивільного захисту Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України в Чернігівській області Андрій Дудкевич провели для учасників навчання з чотирьох тем: «Дії населення при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Попередження пожеж в екосистемах», «Небезпечні хімікати», «Правила поведінки населення на водних об’єктах».

Навчання не перервала навіть сирена повітряної тривоги. Учасники продовжили його в укритті селищної ради.