22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 11:57

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії російських загарбників, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають нашу країну, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Зараз, як і вісімдесят три роки тому, Україна воює з підступним агресором, але сьогодні це путінська Росія. Перемога над нацизмом стала можливою завдяки об’єднанню десятків країн і народів. Задля перемоги над рашизмом навколо України так само об’єдналися країни і мільйони людей у всьому світі.

Цього дня заступник селищного голови Віктор Богдан, військовослужбовці, поліцейські та громадськість селища прийняли участь в покладанні квітів до обеліску Слави та могил загиблих воїнів Другої світової війни на меморіальній алеї. В глибокій скорботі згадали тих, хто загинув у битвах із загарбниками у роки Другої світової війни, сучасній російсько-українській війни, борців за незалежність України, жертв нациських таборів та російських окупаційних військ, хто став безневинною жертвою людиноненависництва.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!