Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Куликівської селищної ради

04 липня відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Вела засідання Куликівський селищний голова Юлія Постернак.

На порядок денний було винесено 13 питань:

1. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
  2. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
  3. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
  4. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
  5. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
  6. Про взяття на квартирний облік дитини-сироти.
  7. Про зміну адреси житлового будинку.
  8. Про організацію проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.
  9. Про затвердження Положення про переведення житлових приміщень (будинків, квартир) у нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери та нежитлових приміщень (будинків) у житлові.
  10.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.05.2022р. №34 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у населених пунктах Куликівської ТГ у 2022/2023 році».
  11.  Про внесення змін до персонального складу Гуманітарного штабу.
  12.  Про надання транспортних засобів.
  13.  Про план роботи виконавчого комітету на ІІ півріччя 2022 року.

По вищезазначеним питанням доповідали керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Куликівської селищної ради Марина Момот, начальник управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради Світлана Масльонка, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, транспорту  та благоустрою Куликівської селищної ради Олексій Товстоліс та начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Куликівської селищної ради Антоніна Вересоцька. Всі питання обговорені та затверджені одноголосно.

З рішеннями виконкому від 04.07.2022 можна буде ознайомитись на цьому ж сайті за посиланням Документи засідань виконавчого комітету селищної ради. Рішення будуть оприлюднені не пізніше 5 робочих днів з дня ухвалення, відповідно до чинного законодавства.