Куликівська громада отримала новеньку "швидку" з Польщі

Дата: 04.07.2022 16:34

У Куликівській громаді ще одна гарна новина.  КНП Куликівська лікарня планового лікування отримла новенький автомобіль швидкої допомоги RENAULT MASTER, придбаних за кошти ЄС фондом Solidarity Fund PL in Ukraine у партнерстві з BGK - wspieramy rozwój firm

???? 25 карет швидкої допомоги прибули з Польщі в Україну і на вихідних їх транспортували зі Львова до територіальних громад, які найбільше потребують допомоги. Це громади, які надають притулок  внутрішньо-переміщеним особам або постраждали під час окупації.

Автомобілі оснащені найсучаснішим медичним обладнанням для порятунку життів українців у складних і небезпечних умовах. Також представники лікарень отримали відеоінструкцію з усією необхідною технічною інформацією, перекладену українською мовою.

???????????????????????? Дякуємо за підтримку!