У Центрі надання адміністративних послуг Куликівської селищної ради запрацювала електронна черга

Робимо адмінпослуги більш доступними для людей - для цього модернізуємо селищний ЦНАП та постійно працюємо над його вдосконаленням. Одна із новинок - електронна черга.

Дана система надає можливість підвищити рівень обслуговування відвідувачів адміністративного центру, скоротити термін перебування відвідувачів у черзі або провести попередній запис. На сьогодні доступні такі послуги:

• Реєстрація нерухомості;
  • Земельні питання;
  • Соціальний захист;
  • Реєстрація ФОП та ЮО;
  • Реєстрація місця проживання;
  • Місцеві послуги;
  • Реєстрація ГО;
  • Інші послуги.

Принцип електронної черги простий: спеціальний термінал видає кожному відвідувачу талончик з номером,

Коли ця цифра засвітиться на моніторі та пролунає голосове запрошення з номером робочого місця - можна підходити до відповідного адміністратора аби звернутися за необхідною послугою або консультацією.

Електронна система керування чергою оснащена звуковим оповіщенням. Роблять голосове повідомлення кожному клієнту, коли настає час для його прийому. Також у приміщенні забезпечується вільний Wi-Fi.

Жителі громади, які вже звернулися за необхідними адміністративними послугами, змогли відчути переваги. Отримавши послугу чи консультацію відвідувач може оцінити якість обслуговування, вкинувши «усміхнений» чи «похмурий» смайлик до відповідної скриньки, або залишити відгук за посиланням по QR-коду.

- Відвідувачам таке нововведення подобається, нам також. Робочий процес став більш організований, а можливість конфліктів у черзі знизилась до мінімуму, - зауважила начальник відділу «ЦНАП» Куликівської селищної ради Ольга Крупина. - Завдяки цій технології люди отримають більше комфорту, адже зможуть бачити абсолютно прозору чергу. Це підвищить довіру до нашої роботи та працівників.

Усе оперативно, прозоро та з комфортом - по-європейськи.