Засідання виконавчого комітету селищної ради

12 липня перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович провела чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

На порядок денний було внесено два питання:

1.Про призупинення діяльності Орлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради.

2. Про переведення житлового приміщення у нежитлове під розміщення об’єкта невиробничої сфери.

Члени виконкому заслухали доповідачів  та ухвалили позитивні рішення з обох питань.

Після розгляду питань порядку денного Тетяна Сосімович представила загалу новопризначеного начальника третього відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки майора Артема Струка, який коротко поінформував про завдання, доведені до органів місцевого самоврядування у період воєнного стану.