Нагадуємо про заборону відвідування лісів під час воєнного стану

??На території області на час воєнного стану діє заборона відвідування лісів. Відповідне розпорядження № 147 видав 20 квітня начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

?Під час воєнного стану заборонено відвідування та в’їзду до лісу громадян, за винятком військових, правоохоронців, лісівників та органів місцевої влади. Таке рішення прийняте задля безпеки громадян, а також запобігання лісовим пожежам.

?Громадянам заборонено відвідування лісів та лісових масивів для збору ягід, грибів, лікарських рослин.

Заборона введена для того, щоб запобігти виникненню в лісах пожеж і мінімізувати їхні наслідки, а також задля вашої безпеки, так як зараз в лісах можуть бути розміщені вибухонебезпечні предмети.

?Також, ми нагадуємо ПРО ЗАБОРОНУ ПАЛИТИ СУХОСТІЙ. За порушення передбачаються штрафи для громадян та посадових осіб.

Штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах без наслідків:

• · для громадян – від 1530 до 4590 грн;

• · для посадових осіб – від 4590 до 15300 грн.

Штраф за знищення або пошкодження лісу внаслідок пожеж на значній площі:

• · для громадян – від 4590 до 15300 грн;

• · для посадових осіб – від 10710 до 30600 грн.

Давайте не порушувати спокій та з розумінням ставитися до відповідних законів, не наражати на небезпеку не лише свої життя, а й життя рідних та близьких.