У Грабівку і Бакланову Муравійку завезли першу вантажівку з будматеріалами

9 серпня на розширеній щотижневій нараді, яку провела селищний голова Юлія Постернак, керівники структурних підрозділів селищної ради, комунальних установ і організацій традиційно прозвітували про підсумки роботи минулого тижня та озвучили завдання, над якими працюватимуть на поточному.

Коротко про головні теми наради:

• Працівники установ підтримали ініціативу волонтерів та громадських активістів і долучилися до збору коштів на авто для підрозділу ЗСУ, в якому зараз на передовій служать чоловіки з громади. Загалом ними було зібрано близько 140 тис. грн.
  • Гуманітарний штаб при селищній раді завершив видачу пакетів гуманітарної допомоги від благодійного фонду «Іскра добра». Всього було вручено 7655 пакунків. Наразі триває робота із звітування перед фондом (передача відомостей та фотоархіву).
  • Продовжується підготовка закладів соціальної сфери до зими (заготівля палива, перевірка систем, комунікацій тощо).
  • 10 серпня відбудеться  21-ша сесія селищної ради. 15 з 25 питань порядку денного стосуватимуться подальшого реформування галузей освіти і культури.
  • Бюджетний процес поки йде складно. Наразі виконання доходної частини з початку року становить 74 % від планових показників.
  • З метою збільшення податкових надходжень до бюджету селищна рада активно працює над подальшою інвентаризацією землі та укладанням договорів оренди з юридичними і  фізичними особами.
  • Центр первинної медико-санітарної допомоги проводить вакцинацію третьою (бустерною) дозою вакцини від коронавірусу. В наявності вакцини Coronavac та Pfizer. Також триває підготовка мережі медичних закладів до зими.
  • Фахівці селищної ради продовжують обробку документів за результатами проведених обстежень зруйнованих внаслідок боїв будівель і споруд та внесення даних до єдиного державного реєстру.
  • Служба у справах дітей веде перемовини з Чернігівською РДА щодо передачі в громаду повноважень з видачі посвідчень багатодітним родинам.
  • Цього тижня, завдяки оперативній і злагодженій роботі селищної ради, місцевих підприємців та за сприяння обласної військової адміністрації, Куликівська громада отримала перший великий вантаж з будівельними матеріалами для жителів постраждалих сіл. Першу фуру з цеглою, гіпсокартоном, шиферними гвіздками та цементом  у понеділок, 8 серпня, доправили до Грабівки та Бакланової Муравійки.
  • Поліція активізує проведення вечірніх рейдів в селищі у громадських місцях, а також - проведення рейдів-перевірок незаконного вилову риби з метою притягнення порушників до відповідальності.
  • ЦНАП селищної ради  працює над отриманням необхідних дозволів і доступу до реєстрів щоб забезпечувати самостійно надання громадянам витягів з Держгеокадастру. Також фахівці ЦНАПу активно працюють над отриманням  захищених каналів держспецзв’язку, що дасть можливість у  подальшому надавати послугу з оформлення і видачі закордонних паспортів та паспортів громадянина України(ID-карток) в громаді.
  • У територіальному центрі соціального обслуговування знову відновили послуги перукаря.

Обговорили  інші поточні питання, визначили завдання на найближчі тижні. За результатами наради Юлія Постернак дала відповідні доручення виконавцям.