Розписували смачні сердечка патріотичними кольорами

  • 1598

15 серпня у бібліотечному коворкінг-центрі пройшов благодійний майстер-клас з розпису імбирних пряників, який провела майстриня з хенд-мейду Неля Бруховецька. Малювали жовто-блакитними барвами «смачні серця» учні третього класу Куликівського ліцею Куликівської селищної ради у супроводі класних керівниць Світлани Пильник та Олени Дуденко. Діти отримали можливість відчути себе справжніми кондитерами та спробували малювати «смачними фарбами» під чітким керівництвом майстрині.  Неля розповідала діткам як це правильно робити і допомагала кожному у цій нелегкій справі.

Незважаючи на те, що у кожної дитини були однакові пряники і глазур, кожен зміг створити свій шедевр. Такий майстер–клас допомагає дітям розвивати свої таланти та проявляти фантазію.

Малюків дуже захопив творчий процес тому результат перевершив всі очікування.

Після розпису під керівництвом кожен з дітей отримав можливість створити свій власний шедевр. Не обійшлося без курйозів – хтось з’їв мало не всю глазур, не дочекавшись кінцевого витвору.

Легка атмосфера дива надихала ще й тим, що кожен вкладав свою посильну часточку у справу добра! Пряники розписані дітками будуть виставлені на продаж на благодійному ярмарку, що пройде 16 серпня у центрі селища, а всі кошти, отримані від продажу, підуть на підтримку ЗСУ.

На завершення майстер-класу, майстриня продемонструвала діткам як зробити смачні льодяники, та пригостила кожного отриманими смаколиками).