Увага! Скликається чергова двадцять друга сесія Куликівської селищної ради

Куликівський селищний голова підписала розпорядження про скликання двадцять другої сесії селищної ради восьмого скликання.

Відповідно до нього пленарне засідання  двадцять другої сесії селищної ради відбудеться 26 серпня 2022 року об 11 годині в залі засідань селищної ради (за адресою вул. Миру 67).

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про функціонування закладів освіти Куликівської селищної ради в умовах фінансової автономії в перехідний період.
  2. Про передачу майна закладам освіти, що набули фінансової самостійності.
  3. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 30 серпня 2021 року № 352 «Про створення комунального закладу «Центр культурних послуг» Куликівської селищної ради».
  4. Про припинення юридичної особи – комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості»  Куликівської селищної ради шляхом ліквідації.
  5. Про припинення юридичної особи – комунального закладу «Публічна бібліотека Куликівської селищної ради» шляхом ліквідації.
  6. Про припинення юридичної особи – комунального закладу «Куликівський народний краєзнавчий  музей»  Куликівської селищної ради шляхом ліквідації.
  7. Земельні питання.
  8. Інші питання.