Норвезька рада у справах біженців надасть допомогу постраждалим селам

1 вересня селищний голова Юлія Постернак зустрілася з представниками Норвезької ради у справах біженців. Це неурядова норвезька гуманітарна організація, яка веде свою діяльність у 25 країнах світу, в тому числі і в Україні.

Представники ради запропонували співпрацю в наданні допомоги будівельними матеріалами для постраждалих сіл громади. Юлія Постернак коротко ознайомила гостей із ситуацією в постраждалих від бойових дій селах, наголосивши, що селищна рада шукає всі можливі донорські джерела, фонди, організації, які би могли допомогти у відбудові зруйнованого житла і тому радо співпрацює з усіма, хто бажає і може надати таку допомогу.

Після зустрічі, отимавши контакти старост відповідних старостинських округів, представники ради  поїхали по селах,  щоб на місці оцінити масштаби руйнувань і побачити кому і чим організація зможе допомогти.