Привітали колектив газової дільниці

11 вересня в Україні відзначали День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Сьогодні селищний голова Юлія Постернак разом зі своїм заступником Віктором Богданом привітали колектив Куликівської дільниці Ніжинського відділення АТ «Чернігівгаз» з професійним святом, вручили Подяку селищної ради за сумлінну працю, мужність та самовіддану роботу в  період активних бойових дій на території Чернігівської області, високий професіоналізм соціальну відповідальність та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Селищний голова подякувала колективу за відмінну роботу, підтримку громади і оперативне реагування на проблеми в період активних бойових на Чернігівщині.