Куликівська громада – в числі переможців конкурсу «Go bike Chernihiv»

Конкурс для громад було оголошено у серпні з метою відбору трьох учасників проєкту, які бажають розвивати велорух та покращити сталу мобільність у своїй громаді. За декілька тижнів надійшло понад 40 заявок, а конкурсна комісія провела не одну зустріч, аби проаналізувати всю подану інформацію.

Принцип відбору переможців базувався на розгорнутості відповіді, вмотивованості у розвитку велоруху у громаді, наявності туристичної та рекреаційної привабливості, а також факту заявки саме від представника керівництва міста.

Дискусій з приводу визначення переможців було багато, адже "лот" надзвичайний: дослідження та стратегія розвитку велосипедного руху від експертів нашого проєкту. Також громада-учасник проєкту отримає безкоштовні велосипеди для соціальних працівників, велопарковки та станції технічного обслуговування для покращення велоінфраструктури.

Серед 40 заявок конкурсна комісія відібрала три найзмістовніших. Переможцями стали: Ніжинська, Куликівська, Варвинська громади!