Новий автобус для Куликівського ліцею

Сьогодні о 8 ранку Куликівський селищний голова Юлія Постернак, у присутності старости Орлівського старостинського округу Валентини Бусел, передала ключі від нового шкільного автобуса директору Куликівського ліцею Оксані Орсагош.

Як і було раніше обіцяно очільницею громади, новенький, комфортний автобус ATAMAN D093S2 на 32 посадкові місця забезпечуватиме підвезення дітей з Орлівського старостинського округу до Куликівського ліцею. Новий автобус обладнаний всім необхідним для безпечного та комфортного проїзду дітей.

Валентина Бусел подякувала голові громади за новенький автобус, адже дуже важливо, щоб дорога до школи була безпечною та комфортною.

Автобус придбано за зекономлені кошти освітньої субвенції. Вартість обновки – 2 мільйони 400 тисяч гривень.

До кінця цього року сподіваємось на ще 2 нові автобуси, які закуповуються по державній програмі на умовах спів фінансування з громадою.

Хай служить довго на радість дітям!