27 вересня відзначається Всесвітній день туризму

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. Туристична галузь України цього року зазнала чимало випробувань. Не дивлячись, що цей рік був важким для туристичної галузі, туризм у нашій громаді розвивався, хоч і не в тих обсягах, які були до повномасштабної війни. Туристична галузь Куликівщини зазнала чимало випробувань. Адже інфраструктура і бізнес, пов’язаний з туризмом, зосередили свої зусилля у час вторгнення на допомогу вимушеним переселенцям що їхали до нас тікаючи від бойових дій та воїнам ЗСУ.

Наша громада є однією з туристичних перлин Чернігівської області. Тому впевнені, що основні здобутки галузі ще попереду.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо всім працівникам туристичної сфери міцного здоров’я та благополуччя, добра і злагоди в сім’ях та успішного втілення в життя всіх нових планів та задумів! Нехай життєві стежки ведуть Вас тільки вверх, а вказівники скеровують тільки у правильно напрямку.