Привітали колектив ЗДО «Ромашка» з професійним святом

28 вересня Куликівський селищний голова Юлія Постернак завітала до КЗ "Куликівський заклад дошкільної освіти "Ромашка" та привітала колектив садочка з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкільних працівників.

Саме Вони стоять біля першоджерел освітньої сфери формування свідомих громадян України – патріотичних, компетентних, цілеспрямованих. У цей складний час, коли йде боротьба за збереження незалежності України, Вони не втрачають зв’язку зі своїми вихованцями, допомагають батькам, підтримуючи один одного.

Очільниця від щирого серця висловила подяку кожному працівнику дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, за те, що віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!

Навіть у найтяжчий час, під ворожими обстрілами, шаленим навантаженням та в екстремальних умовах, працівники ЗДО «Ромашка» були підтримкою та опорою не тільки найменших мешканців громади а й для великої кількості дорослих, котрі знайшли прихисток у підвалинах закладу.

Міцного  Вам здоров’я, нескінченного терпіння, а також розуміння та поваги!

Все буде Україна!