Воркшоп від УВФ для ГО “Як заповнити заявку на конкурс "ВАРТО+ГО”

  • 215

Фото без опису

Український ветеранський фонд запрошує громадські об?єднання, що планують подаватися на конкурс “ВАРТО+ГО” на зустріч із командою Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів.

? У воркшопі візьмуть участь команда Фонду на чолі з першою заступницею Виконавчого директора фонду Русланою Величко-Трифонюк. Під час заходу учасникам розкажуть про те, як подати заявку, а також дадуть відповіді на всі запитання, що стосуються конкурсної програми.

? Сума фінансування складає від 500 000 до 1 000 000 грн.

? Подія відбудеться 20 жовтня (четвер) о 14:00 в онлайн форматі. Щоб стати учасником воркшопу — зареєструйтеся, будь ласка, за цим лінком: https://forms.gle/Lvyg7PQuenQqugKs5. Ми надішлемо вам посилання на zoom.

18 жовтня стартує прийом заявок на конкурсну програму “ВАРТО+ГО”, за якою Український ветеранський фонд підтримуватиме громадські об’єднання, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їхніх сімей.

На фінансування можна податись з такими напрямками роботи:

? менторська підтримка та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку;

? соціальний супровід ветеранів, членів їхніх родин та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;

? соціальний супровід дітей ветеранів та дітей полеглих захисників і захисниць.

? Дедлайн подачі заявок — 7 листопада.

?? Важливо: фінансування можуть отримати об’єднання зі статусом юридичної особи, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки та мають статус неприбуткової організації.
Додаткові запитання надсилайте на пошту Українського ветеранського фонду varto.go.uvf@gmail.com, або за тел. +380 (98) 009 48 72. Більше деталей про конкурс на сайті УВФ: https://veteranfund.com.ua/contests/varto_go/

Український ветеранський фонд — це платформа розвитку ветеранських можливостей. Ми впевнені, що успішний ветеран — успішна країна, тож такою є місія нашого Фонду. Це також і дія, яку ми втілюємо усі разом, допомагаючи ветеранам та їхнім родинам. Робимо сильних сильнішими. Підтримуємо тих, хто на одній хвилі з нами працює задля ветеранів.