Міжнародна технічна допомога від європейських партнерів громади - Програми GIZ

В рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» селищна рада отримала сьогодні  обладнання для забезпечення життєдіяльності громади у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Від наших міжнародних партнерів отримали дві мобільні автономні установки очистки поверхневої води,  ОАЗІС С  300, ємності харчові вертикальні EV 500 (10 шт.) та ємності для питної води  1000 л (4 шт).

Щиро вдячні за підтримку та надану допомогу Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH .