Про основні напрями і пріоритети земельної політики на державному і місцевому рівнях

Про це  та інше говорили  під час очного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання земельних правовідносин в умовах воєнного стану», яке провів Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації 28 жовтня 2022 року для працівників апарату ради територіальної громади, її структурних підрозділів, старост, депутатів Куликівської селищної ради.

Під час вебінару учасники навчання ознайомилися з новелами законодавства щодо регулювання земельних відносин в Україні в умовах воєнного стану та практикою застосування земельного законодавства.

У ході навчання посадовці цікавилися питання, що стосувалися:

- Хто має право на земельну частку (пай) і в яких розмірах?

- З якого моменту виникає право на земельну частку (пай) членів недержавних сільськогосподарських підприємств?

- До якого часу є дійсним сертифікат на право на земельну частку (пай)?

- Куди слід звертатися громадянам – власникам земельних часток (паїв), які бажають виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку та отримати державний акт на право приватної власності на землю ?

Навчання проводив  начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Ігор Пузан.

У відкритті та роботі семінару взяла участь Куликівський селищний голова Юлія Постернак.