Привітали працівників соціальної сфери та залізничників з професійним святом

Щороку першої неділі листопада  в Україні візначають День працівника соціальної сфери. Це професійне свято фахівців органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, які завжди є найближчими до громадян, які опікуються найвразливішими верствами населення, які надають соціальні послуги. Цьогоріч їх професійне свято припадає на 6 листопада.

4 листопада в залі засідань селищної ради вітали фахівців, які працюють у сфері надання соціальних послуг. Сьогодні в громаді в галузі соціальної сфери працюють Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Куликівська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості,   відділ обслуговування громадян № 4 «Сервісний центр» Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, Куликівська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості, Центр соціальних служб Куликівської селищної ради, відділ з питань реалізації державної соціальної політики № 3 Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації, Служба у справах дітей та сім’ї, сектор соціального захисту селищної ради.

Секретар селищної ради Наталія Халімон привітала  керівників і працівників служб з прийдешнім професійним святом, побажала миру, професійних здобутків,  людських гараздів та вручила колективам  Подяки селищної ради  за сумлінну працю і професіоналізм.

Від імені депутата обласної ради Віктора Труша та директора СФГ «Колос» Віктора Зеленського працівників соціальної сфери вітала помічник депутата Марія Попович, яка до того ж є ветераном галузі - 30 років очолювала відділення Пенсійного фонду в районі. Приємним додатком до вітальних слів були солодкі подарунки.

4 листопада своє професійне свято відзначають залізничники України. Від імені селищної ради колектив залізничної станції ім. Б.Олійника з професійним святом привітав заступник селищного голови Віктор Богдан. Посадовець подякував залізничникам за роботу та вручив колективу відзнаку селищної ради.