Засідання виконкому: заслухали звіт про виконання бюджету за 9 місяців цього року

02 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Вела засідання селищний голова Юлія Постернак.  Члени виконкому та запрошені розглянули 16 питань порядку денного:

1. Про звіт про виконання бюджету Куликівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
  2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 79 «Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на 2022-2023 навчальний рік».
  3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 83 «Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Горбівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на 2022-2023 навчальний рік».
  4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 81 «Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Ковчинського ліцею ім. Л.П.Деполович Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на 2022-2023 навчальний рік».
  5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 80 «Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Салтиково-Дівицького ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на 2022-2023 навчальний рік».
  6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 82 «Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Вересоцького ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на 2022-2023 навчальний рік».
  7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 87 «Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць комунального закладу «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Куликівської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік».
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 88 «Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць комунального закладу «Куликівська мистецька школа»  Куликівської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік».
  9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 79 «Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць комунального закладу «Центр культурних послуг» Куликівської селищної ради».
  10. Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць комунального закладу «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Деснянка» Куликівської селищної ради.
  11. Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних» послуг виконавчого комітету Куликівської селищної ради.
  12.  Про надання дозволу на видалення дерев.
  13. Про взяття на квартирний облік дитини-сироти.
  14. Про присвоєння адреси  об‘єкту будівництва.
  15. Про зміну адреси житлового будинку.
  16. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для установ бюджетної сфери смт Куликівка.

Члени виконкому та запрошені заслухали звіт начальника відділу фінансів Куликівської селищної ради Наталії Качкарди, в якому посадовиця поінформувала про стан виконання бюджету за 9 місяців цього року.

Обговорили та ухвалили пакет рішень щодо впорядкування штатних розписів закладів освіти і культури, які перейшли на фінансову автономію.

Розглянули інші нагальні питання та ухвалили відповідні рішення.

Детальніше з рішеннями виконкому можна ознайомитись на цьому ж сайті за посиланням: Документи засідань виконавчого комітету.