Заклади освіти громади отримали ноутбуки від Фундації Олени Зеленської

Нещодавно  від міжнародного фонду ЮНЕСКО освітянські заклади громади отримали 12 сучасних хромбуків. І ось знову приємна новина  -  Куликівська громада отримала  від Фундації Олени Зеленської 27 ноутбуків для закладів освіти.

Зважаючи на дистанційну форму навчання  в громаді  цей додатковий ресурс суттєво поліпшить якість освітнього процесу  і технічні можливості  викладання для вчителів.

Всього від Фундації надійшло 2283 ноутбуки для Чернігівщини. Розподіл в області відбувся пропорційно кількості вчителів у громадах (Куликівська - 146 вчителів). Відповідно,  між закладами освіти громади: Куликівський ліцей 58 вчителів - 9 ноутбуків, Горбівський,  20  вчителів - 4 шт. Вересоч 19 вчителів - 4 шт. Ковчин 19 вчителів - 4 шт. С.Дівиця 15 вчителів - 3 шт. Жуківка 15 вчителів - 3 шт.