Тривають ремонти укриттів в освітянських закладах селища

Повним ходом тривають ремонтно-будівельні роботи в укриттях Куликівського ліцею та закладу дошкільної освіти "Ромашка". Сьогодні селищний голова Юлія Постернак разом з керівниками закладів оглянула приміщення, де йдуть ремонтні роботи.

У будівлі початкової школи ще у жовтні власними силами провели очищення підвального приміщення від сміття. Наразі тут працює будівельна бригада з місцевих жителів. Вже змонтовано систему опалення та вентиляції, збудовано аварійний вихід, проведено мережу освітлення. Триває утеплення та облицювання стін укриття, санвузлів. Облаштують також підсобне приміщення для зберігання запасу води, їжі, медикаментів та інших необхідних речей.

У садочку працює інша бригада.  На сьогодні практично завершено ремонт стелі і стін однієї з кімнат укриття. Проведено реконструкцію освітлення. Встановлені сучасні економні світильники.  Незабаром почнуть укладання підлоги. Одночасно ремонтують і санвузли.

Для фінансування робіт селищна рада залучила кошти благодійних фондів з Чехії та Польщі.

Щиро вдячні чеським і польським друзям за підтримку громади в цей непростий час.