Привітання з Днем місцевого самоврядування
7 грудня у залі засідань Куликівської селищної ради селищний голова Юлія Постернак привітала з Днем місцевого самоврядування колектив селищної ради і старост старостинських округів селищний голова Юлія Постернак. Голова громади подякувала колегам за роботу і наголосила, що цьогорічна весна і буремні дні бойових дій на Чернігівщині стали найкращим екзаменом на міцність і згуртованість для команди місцевого самоврядування Куликівської громади. І команда дійсно працювала як єдиний організм.
-Робота працівників місцевого самоврядування напевно не так помітна, як у представників інших професій, особливо тих, хто виробляє матеріальний продукт, але від того - не менш відповідальна і напружена. Адже продукт цієї роботи - це послуги населенню, це організація життєдіяльності цілої громади, - наголосила Юлія Постернак у вітальному слові до колег.
Голова громади вручила відзнаки Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за допомогу ЗСУ старостам округів, в яких дислокувались військові. Також вручила відзнаки селищної ради за сумлінну працю та з нагоди професійного свята.
До привітань долучився і депутат обласної ради Віктор Труш. Побажав плідної командної роботи працівникам місцевого самоврядування і якнайшвидшої перемоги Україні.