До уваги суб’єктів господарювання, юридичних осіб, що мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом

Куликівська селищна рада планує замовити виконання робіт по розробленню документації із землеустрою на земельні ділянки комунальної власності Куликівської селищної територіальної громади, згідно рішень двадцять шостої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання від 13.12.2022, які оприлюднені на сайті Куликівської селищної ради.

Просимо надати пропозиції щодо виконання робіт по розробленню документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, а саме:

-  вказати терміни виконання робіт по розробленню документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (термін виконання робіт не повинен перевищувати два місяці);

- вартість виконаних землевпорядних робіт і порядок  розрахунків.