УВАГА! Скликається 28-а сесія Куликівської селищної ради

10 лютого 2023 року Куликівський селищний голова Юлія ПОСТЕРНАК підписала розпорядження про скликання двадцять восьмої сесію Куликівської селищної ради восьмого скликання.

2. Пленарне засідання двадцять восьмої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання відбудеться 23 лютого 2023 року об 11 годині у приміщенні зали засідань Куликівської селищної ради.

На порядок денний внесено такі питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Куликівської селищної  територіальної громади за 2022 рік.

2. Про внесення змін до Програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю  на 2021-2025 роки.

3. Про Програму організації та проведення поховання військовослужбовців, учасників бойових дій, які загинули (померли) під час проходження військової служби, на 2023 рік.

4. Про Програму профілактики правопорушень на території Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

5. Про Програму забезпечення проведення заходів та робіт місцевого значення з  мобілізаційної підготовки, мобілізації,  територіальної оборони, призову громадян на строкову військову службу на 2023-2024 роки.

6. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 762 «Про бюджет Куликівської селищної  територіальної громади на 2023 рік».

7. Про внесення змін до плану діяльності Куликівської селищної ради з підготовки регуляторних актів на 2023 рік.

8. Про встановлення пільги зі сплати земельного податку Чернігівському обласному ТЦК та СП.

9. Про намір щодо передачі нежитлового приміщення в нежитловій будівлі за адресою: смт Куликівка, вул. Миру, буд. 93, в оренду.

10. Про закріплення об’єктів комунального майна на праві  оперативного управління.

11. Про припинення права оперативного управління об’єктами комунального майна Управлінню освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

12. Про надання дозволу Горбівському ліцею на списання об’єктів комунального майна.

13. Про надання дозволу Куликівському ліцею на списання об’єктів комунального майна.

14. Про надання дозволу Салтиково-Дівицькому ліцею на списання об’єктів комунального майна.

15. Про надання дозволу Куликівській МШ на списання об’єктів комунального майна.

16. Про надання дозволу Центру культурних послуг на списання об’єктів комунального майна.

17. Про надання дозволу КЗ Куликівський ЗДО «Ромашка» на списання об’єктів комунального майна.

18. Земельні питання.

19. Інші питання.