Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

  • 226

Фото без опису

Генератор дизельний

 

1. ID номер

UA-2023-02-15-012055-a

 

2. Предмет закупівлі

Генератор дизельний (Код ДК 021:2015:31120000-3 Генератори)

 

3. Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

 

4. Розмір бюджетного призначення

650 000,00 грн (шістсот п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок), згідно з кошторисними призначеннями на 2023 рік (додатково виділені кошти у зв’язку з наявною потребою у предметі закупівлі).

 

5. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі відповідає розміру бюджетного призначення. Середня вартість предмета закупівлі розрахована замовником на підставі попередніх ринкових консультацій на дату формування очікуваної вартості, пошуку та збору загальнодоступної цінової інформації в електронному каталозі, а також в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо аналогічних закупівель з урахуванням потреби у предметі закупівлі з відповідними кількісними та якісними характеристиками.

 

6. Обґрунтування технічних, якісних характеристик

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства. Генератори повинні бути новими, якісними, виготовленими відповідно до стандартів та норм, встановлених для даного виду товару.

Технічне завдання до предмета закупівлі викладене в Додатку 3 до тендерної документації.