Просимо активних громадян пройти опитувальник для розробки Плану відновлення та розвитку Чернігівської області

Департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації розпочав роботу з розроблення проєкту Плану відновлення та розвитку Чернігівської області.

Оскільки при підготовці проекту Плану відновлення важливо забезпечити залученість усіх зацікавлених сторін, враховувати потреби різних категорій мешканців громади, з особливою увагою на вразливі групи, місцевих підприємців, фермерів, власників чи менеджерів малих і середніх підприємств, лікарів, освітян, громадян, які перебувають за межами громади, за кордоном та які перемістилася у громаду як ВПО, просимо активних громадян пройти опитувальник за формою за посиланням https://forms.gle/a1ZcSpkS5mMJ79ME9 .

За результатами дослідження будуть сформовані узагальнені дані за громадами, які можуть бути використані для розробки планів відновлення територіальних громад або інших стратегічних документів.