Соціальний проєкт "Наближуємо послуги - скорочуємо відстань" сьогодні працював в Ковчині та Авдіївці

Соціальний проєкт "Наближуємо послуги - скорочуємо відстань", ініційований Куликівським селищним головою Юлією Постернак, сьогодні, 24 березня,  працював у Ковчині та Авдіївці.

На зустрічах з жителями сіл представники служб, як і в попередніх селах, які вже відвідали в рамках проєкту, ознайомлювали присутніх з інформацією про послуги своїх установ, відповідали на запитання, надавали індивідуальні консультації.

Під час зустрічі жителі сіл  порушували наступні  питання:

- щодо сплати земельного податку;

- питання до ПФУ щодо нарахування пенсій та виплати субсидій на житлово - комунальні послуги;

- земельні питання;

- щодо отримання допомоги від Міжнародних організацій;

- щодо формування черги до МРЕО.

Жителі Авдіївки дякували службам за роботу. Особливу вдячність  висловили генеральному директору Центру первинної медико-санітарної допомоги Максиму Момоту  за  забезпечення  села  ліками  у період бойових дій,  а також керівництву громади за збереження ФАПів у селах та їх повне  фінансування з місцевого бюджету.