Обговорили актуальні питання освітянської галузі

28 березня перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович провела традиційну щоквартальну нараду із керівниками закладів освіти громади.

На нараді  обговорили ряд актуальних питань, що стосуються роботи освітянської галузі.

Проаналізували стан освіти в Україні та громаді зокрема, як частини стратегії оборони країни, обговорили зміни до структури навчального року, форм навчання.

Детально проаналізували участь у освітніх конкурсах, навчальних програмах та заходах педагогічних працівників.

Обговорили організацію роботи із надання статистичної та аналітичної інформації до відділу освіти. Звернули увагу на організацію та проведення учнівських конкурсів. Розглянули ряд робочих питань щоденного значення.

Посадовці відділу освіти відповіли на запитання керівників закладів, повідомили про найближчі події в освітній галузі. Зокрема обговорили організацію благодійного освітянського ярмарку, який планується провести 11 квітня в Куликівці.