Захист прав дітей на постійному контролі

30 березня відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини Куликівської селищної ради.

Комісія розглянула 7 питань порядку денного, зокрема: про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав; про надання дозволу на реєстрацію місця проживання дітей без згоди матері; про стан виконання батьківських обов’язків; про зняття з обліку дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Також Комісія затвердила індивідуальні плани  дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З кожного питання прийняті рішення та доручено Службі у справах дітей та сім’ї подати відповідні проекти  на затвердження виконавчому комітету  селищної ради.