Куликівська громада активізувала міжнародне співробітництво

На розширеній нараді за участі керівників структурних підрозділів та  установ селищної ради, яку 18 квітня провела селищний голова Юлія Постернак, традиційно обговорили підсумки роботи минулих двох тижнів та окреслили завдання на найближчі.

Юлія Постернак: 12 квітня в Пилваській повітовій управі Естонії відбулося підписання Угоди про співробітництво між Куликівською селищною територіальною громадою та Асоціацією самоврядувань Пилвамаа. Попереду насичені подіями тижні, знову очікуємо візити гостей з Естонії, Польщі та Нідерландів. Триватимуть роботи із встановлення модульних будинків. Тепла погода додасть роботи з благоустрою.

Коротко про обговорювані теми:

• У п’ятницю, 21 квітня,  запланована  чергова 30-та сесія селищної ради.
  • Орієнтовно 27 квітня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Триває підготовка проєктів рішень.
  • Триває робота з технічного та юридичного забезпечення надання окремих видів послуг РАЦСу  ЦНАПом  селищної ради.
  • З початку квітня до бюджету громади надійшло з урахуванням трансфертів 5 767 000 грн, з них власних надходжень – 1 347 000 грн.
  • Завершився в селах громади соціальний проєкт «Наближуємо послуги – скорочуємо відстань». За період роботи проєкту на зустрічах з фахівцями служб побували більше 300 осіб.
  • У школах громади продовжаться міні-уроки за участі працівників поліції щодо безпеки на дорогах із врученням дітям світловідбивних браслетів.
  • Продовжується облаштування приміщення в Куликівці, де незабаром відкриється соціальний безкоштовний магазин для малозабезпечених громадян «Дякую».
  • 21 квітня о 17.00 у великому залі Центру культурних послуг відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ від Куликівської мистецької школи.
  • Фахівці відділу земельних відносин продовжують виїзди в села з метою виявлення фактів землекористування без узаконення права власності або оренди. Минулого тижня побували в Салтиковій Дівиці та Кладьківці. Перевірки відбудуться і по інших селах.
  • Завершилися по селах громади виїзні майстер-класи з декорування великодніх кошиків за участі місцевих майстринь. Проєкт отримав позитивні відгуки. Планується в подальшому проведення інших майстер-класів та подібних заходів.

За результатами обговорення селищний голова дала відповідні доручення керівникам.