У Куликівці відкрився соціальний Безкоштовний магазин ДякуЮ

  • 273

Фото без опису

16 травня, в Куликівці відбулося офіційне відкриття соціального  "Безкоштовного магазина "ДякуЮ" для соціально вразливих категорій населення.

Святкову стрічку перерізали особисто ініціаторка і натхненниця  Соціального Проєкту "Безкоштовний магазин ДякуЮ" громадська активістка та депутатка Чернігівської обласної ради Юлія Гребнєва разом із селищним головою Юлією Постернак.

- Це вже 12 магазин ДякуЮ на Чернігівщині, - зауважила у вітальному слові Юлія Гребнєва. Пані Юлія подякувала селищному голові за те, що знайшла підтримку своєї соціальної ініціативи в Куликівській громаді та за виділене приміщення, яке на сьогодні є одним з найкращих у мережі магазинів ДякуЮ в області.

Юлія Постернак привітала усіх присутніх і наголосила, що для громади відкриття соціального безкоштовного магазину ДякуЮ є знаковою подією та символічним посилом до єднання і підтримки один одного у непрості часи.

Перші відвідувачі магазину одразу ж розчинилися поміж охайно розставленими рядами з вішаками одягу та полицями із взуттям. Діти юрмилися біля манежу з м’якими іграшками, вибираючи собі нового м’якого друга.

Магазин працюватиме щовівторка та щоп’ятниці з 08.00 до 12.00.

Оскільки це соціальний проєкт, то він має певні обмеження. Речі в магазині можуть безкоштовно отримувати громадяни соціально вразливих категорій: багатодітні та малозабезпечені родини, сім’ї, які виховують дітей-інвалідів, опікуни та піклувальники, сім’ї в складних життєвих обставинах, які перебувають на обліку Центру соціальних служб, пенсіонери, інваліди.

Для отримання речей в безкоштовному магазині з собою необхідно мати посвідчення або підтверджуючий лист від соціальних служб, що дана родина дійсно перебуває на обліку.