До уваги землевласників/землекористувачів земельних ділянок в смт Куликівка (урочище «Рокитне»)!

З метою раціонального використання земель, організації території селища Куликівка, в порядку здійснення контролю за використанням, охороною земель Куликівської селищної територіальної громади та для забезпечення заходів землеустрою, 18 травня 2023 року о 13.00 годині Комісією із вирішення земельних спорів Куликівської селищної ради буде проведено обстеження земельних ділянок в урочищі «Рокитне» смт Куликівка щодо законності їх використання.

Просимо громадян, які користуються чи мають у власності земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності в урочищі «Рокитне» взяти участь особисто (або представника за дорученням) в обстеженні.

Куликівська селищна рада