У закладах освіти продовжуються ремонти укриттів

На розширеній нараді за участі керівників структурних підрозділів селищної ради, установ та підприємств громади, яку 22 травня провела селищний голова Юлія Постернак,  обговорили наступні питання:

• Власними силами за фінансування селищного бюджету тривають ремонти укриттів Вересоцького та Горбівського ліцеїв. Замовлено виготовлення проєктно-кошторисної документації на продовження ремонту укриття Куликівського ліцею.
  •  23 травня відбудеться 31-ша сесія селищної ради восьмого скликання.
  • Орієнтовно 30 травня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.
  •  КП «Куликівське ВУЖКГ» планує закупити ще 34 сміттєві контейнери для смт Куликівка.
  •  До громади переселилися на тимчасове проживання декілька родин з прикордонних громад області, які потерпають від обстрілів з боку рф.
  •  Бюджет громади щомісяця виконується з невеликим профіцитом. З початку року надійшло доходів у розмірі 53 586 000 грн, з них 25 146 000 власних доходів, решта  - субвенції.
  • 9 червня завершується навчальний рік в освітніх закладах громади.  Триває підготовка літніх оздоровчо-відпочинкових активностей для дітей.
  • 27 травня  у м. Чернігові відбудеться спартакіада територіальних громад області. Триває підготовка команди від Куликівської громади.
  • Упродовж травня у громаді працював пересувний цифровий флюорограф. У селах Грабівка, Орлівка, Дроздівка пройшли обстеження 76 осіб. Загалом активність сільського населення щодо обстежень громадян низька!!!
  •  Куликівська лікарня планового лікування розпочала ремонт укриття в поліклінічному відділенні. Лікарня підписала ще один пакет медичних гарантій з НСЗУ на надання амбулаторних медичних послуг мобілізованим.
  •  За квітень-травень у громаді зафіксовано 8 пожеж, на щастя, без летальних випадків. Частина з них як наслідок спалювання сухої трави.
  •  Показники з інфекційних захворювань по громаді нижче обласних.
  • Соціальні служби громади здійснюють постійні виїзди та рейди-перевірки до родин, які перебувають на обліку. Перевіряють умови проживання родин з дітьми, надають консультації.  Минулого тижня відбулися виїзди до Жуківки, Горбового, Вершинової Муравійки. Служба у справах дітей та сім’ї  формує групу дітей з пільгових категорій для літнього оздоровлення і відпочинку у закладах України та  за кордоном.
  • До Реєстру пошкодженого  майна фахівцями селищної ради внесено на сьогодні 239 об’єктів. Отримано ще 14 заяв на проведення обстежень. Також  зареєстровано громадянами в застосунку Дія 5 заяв на відшкодування збитків.
  • Комісія із вирішення земельних спорів Куликівської селищної ради минулого тижня провела виїзні обстеження  земельних ділянок щодо законності їх використання в урочищі «Рокитне» смт Куликівка  та у Дрімайлівці.   У Дрімайлівці виявлено 15 га площі, яка використовується без оформлення права власності або оренди. Нараховано 30 тис. грн  безпідставно збережених коштів, які користувачі сплатять до бюджету. Виїзний моніторинг з виявлення незаконного землекористування продовжуватиметься.
  • ЦНАП селищної ради розпочав надавати нову послугу громадянам з надання витягів з Державного земельного кадастру.
  • На початку червня до громади прибудуть волонтери з різних країн, які за координування ГО «Молодь з місією» продовжать роботи із встановлення модульних будинків для родин, які втратили житло внаслідок військової агресії рф.
  • Цього тижня вшановуватимемо пам'ять двох загиблих земляків. 26 травня – перші роковини загибелі Андрія Ткаченка з Виблів. 27 травня – роковини загибелі Тараса Холмова з Куликівки.
  • Заклади культури продовжують виїзні благодійні концерти на підтримку ЗСУ по селах громади. Прохання до всіх жителів активніше відвідувати подібні заходи!!!!

За результатами обговорення Юлія Постернак дала відповідні доручення виконавцям.